Vakarų konferencijos pusfinalis prasidėjo netikėta Hiustono „Rockets“ komandos pergale. Mike‘o D‘Antoni auklėtiniai 112:97 (29:28, 34:27, 22:24, 27:18) įveikė Los Andželo „Lakers“ ir serijoje pirmauja 1:0.

„Lakers“ komanda po pirmojo kėlinio nė karto nepirmavo, o varžovus į priekį paleido paskutiniojo kėlinio pradžioje, kai pralaimėjo atkarpą 3:16. Tada komandos šešių taškų deficitas padidėjo iki 82`:101.

„Lakers“ komanda antrą kartą šiame sezone atkrintamųjų seriją pradėjo pralaimėjimu.

Jamesas Hardenas nugalėtojams pelnė 36 taškus.

Anthony Davisas pralaimėjusiems pelnė 25 taškus ir atkovojo 14 kamuolių, LeBronas Jamesas surinko 20 taškų, atkovojo aštuonis kamuolius ir atliko septynis rezultatyvius perdavimus.

„Lakers“ ekipai pirmą kartą Orlando burbule padėjo Rajonas Rondo, kuris įmetė aštuonis taškus.

Antrosios serijos rungtynės vyks sekmadienį.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 36, Russellas Westbrookas 24 (9 atk. kam.), Ericas Gordonas 23, Austinas Riversas 10.

„Lakers“: Anthony Davisas 25(14 atk. kam.), LeBronas Jamesas 20 (8 atk. kam.), Alexas Caruso 14, Danny Greenas 10, Kyle‘as Kuzma ir Rajonas Rondo po 8.