Olandijos rinktinė pirmose UEFA Tautų lygos A diviziono rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė Lenkijos futbolininkus.

Quincy Promesas 21-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Puikaus perdavimo sulaukusiam Memphiui Depay‘ui nepavyko nuginkluoti varžovų vartininko Wojciecho Szczesny ir rezultatas išliko nepakitęs.

Stevenas Bergwijnas 61-ąją minutę vos iš keleto metrų tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė Olandijos rinktinę į priekį 1:0. Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo vienintelis ir pergalingas šio susitikimo įvartis.

Tuo tarpu kitos šio diviziono rungtynės tarp Italijos ir Bosnijos bei Hercegovinos futbolininkų baigėsi lygiosiomis 1:1.

Edenas Džeko 57-ąją minutę pasinaudojęs subyrėjusia varžovų gynyba nuginklavo vartininką ir išvedė Bosnijos ir Hercegovinos rinktinę į priekį 1:0.

Stefano Sensi 67-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, o kamuolys nuo „rikošeto“ atsidūrė vartų tinkle ir rezultatas tapo lygus 1:1.