Los Andželo „Clippers“ komanda Vakarų konferencijos pusfinalio etapą pradėjo triuškinama pergale. Doco Riverso auklėtiniai 120:97 (31:31, 38:20, 22:16, 29:30) sutriuškino Denverio „Nuggets“ ir serijoje pirmauja 1:0.

Kalifornijos klubui Kawhi Leonardas pelnė 29 taškus, Paulas George‘as įmetė 19, o visa komanda krepšį atakavo 57 proc. taiklumu.

„Clippers“ sustabdė „Nuggets“ žvaigždes Jamalą Murray ir Nikolą Jokičių, kurie kartu surinko 27 taškus ir bendrai pataikė 11 metimų iš 29.

Los Andželo ekipa rungtynes perlaužė antrajame kėlinyje, kuriame varžovams leido pataikyti 25 proc. metimų ir visą ketvirtį laimėjo 38:20. Prieš ilgąją pertrauką jie pirmavo 69:51, o po trečiojo kėlinio skirtumas jau buvo padidėjęs iki 24 taškų.

„Clippers“ šiame ketvirtyje vienu metu pirmavo 29 taškais.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 29 (12/16 met.), Paulas George‘as 19, Marcusas Morrisas 18, Montrezlas Harrellas 15, Lou Williamsas 10.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 15, Paulas Millsapas 13, Jerami Grantas, Jamalas Murray ir Monte Morrisas po 12.