Giedraitis ir Sedekerskis iškovojo pirmąjį sezono trofėjų

Rokas Giedraitis ir Tadas Sedekerskis iškovojo pirmąjį šio sezono trofėjų su Vitorijos „Baskonia“ komanda. Ispanijos čempionai 87:77 įveikė Bilbao „RETAbet“ krepšininkus ir iškovojo Baskijos taurę.

Rungtynes arenoje pirmą kartą nuo pandemijos pradžios stebėjo sirgaliai.

R.Giedraitis per 32 minutes pelnė 19 taškų (3/7 dvit., 2/7 trit., 7/9 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 3 kamuolius ir 2 sykius prasižengė.

T.Sedekerskis per 13 minučių įmetė 2 taškus (0/1 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą ir kartą prasižengė.

A.Kulboka pralaimėjusiems per 23 minutes pelnė 14 taškų (1/2 dvit., 4/5 trit.) bei atkovojo tris kamuolius.

Rungtynių MVP tapo „Baskonia“ puolėjas Achille Polonara, kuris įmetė 23 taškus ir atkovojo septynis kamuolius.