Pirmasis trofėjus Anglijoje – „Arsenal“ rankose

Londono „Arsenal“ Anglijos FA „Community Shield“ taurės finale po baudinių serijos 2:1 privertė kapituliuoti „Liverpool“ futbolininkus ir iškovojo pirmąjį šio sezono trofėjų.

Virgilis Van Dijkas jau 7-ąją minutę baudos smūgio metu nukreipė kamuolį į vartus. Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir „Liverpool“ gynėjo įvarčio neįskaitė.

Greitos „kanonierių“ surengtos atakos smaigalyje atsidūręs Pierre‘as-Emerickas Aubameyangas 12-ąją minutę nuostabiu smūgiu pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Arsenal“ į priekį 1:0.

Londono ekipos saugas Edwardas Nketiah 18-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau Alissonas meistriškai atrėmė kamuolį ir rezultatas išliko nepakitęs. „Liverpool“  rezultatą pavyko išlyginti, kai Takumi Minamino 73-ąją minutę pasinaudojo sumaištimi baudos aikštelėje ir nukreipė kamuolį į vartų tinklą.

Komandoms išsiaiškinti nugalėtojo per pagrindinį laiką nepavyko, todėl santykius aiškinosi baudinių serijoje. Jos metu „Arsenal“ realizavo visus 5 smūgius, tuo tarpu „Liverpool“ – 4.

O Anglijos „Premier“ lygos startuoja rugsėjo 12-ąją dieną.