Šarūnas Jasikevičius pergalingai debiutavo „Barcelonos“ vyriausiojo trenerio poste. Katalonai draugiškose rungtynėse 90:82 (18:19, 17:22, 21:26, 32:15) įveikė „MoraBanc“ komandą.

Katalonai ilgą laiko vijosi varžovus, kurie pirmavo mažesniu ar didesniu skirtumu. Trečiajame kėlinyje vienu metu jų persvara siekė ir 10 taškų (61:51).

Vis dėlto viskas pasikeitė ketvirtajame kėlinyje, kurį „Barcelona“ laimėjo net 32:15.

Šis mačas vyko Andoroje, kur katalonai dalyvauja savaitės trukmės treniruočių stovykloje.

„Barcelona“ šiame mače vertėsi be Cory Higginso, Alexo Abrineso ir Kyle’o Kurico.

„MoraBanc“: Haukuras Palssonas pelnė 19 taškų , Clevinas Hannah ir Tysonas Perezas  – po 11, Jeremy Senglinas ir Bandja Sy – po 8.

„Barcelona“: Nickas Calathes įmetė 15 taškų, Nikola Mirotičius ir Brandonas Daviesas – po 11, Rolands Šmitas – 10, Badio Brancou – 9, Obou Badji – 8, Pierre’as Oriola – 7, Leandro Bolmaro – 5.

Kitas rungtynes „Barcelona“ žais jau šeštadienį, kai susitiks su Mursijos UCAM klubu. Sekmadienį laukia susitikimas su Badalonos „Joventut“.

Pirmosios oficialios rungtynės bus žaidžiamos rugsėjo 4-6 dienomis, kai vyks Katalonijos taurės turnyras. Jo pusfinalyje Š. Jasikevičiaus auklėtinių laukia Manresos „Baxi“.