Dambrausko ekipa Kroatijoje iškovojo antrą pergalę

Aukščiausioje Kroatijos lygoje antrą pergalę iš eilės iškovojo HNK „Gorica“ klubas, kurį treniruoja Valdas Dambrauskas. Šįkart „Gorica“ svečiuose 2:1 palaužė „Slaven Belupo“ ekipą.

Nugalėtojų gretose Paulius Golubickas dar nebuvo registruotas. Reikia paminėti, kad „Gorica“ abu savo įvarčius pelnė rungtynių pabaigoje, o juos abu 86 ir 93 minutėmis įmušė po keitimo pasirodęs Ognjenas Mudrinski.

Po dvejų turų „Gorica“ ekipa kol kas kartu su Zagrebo „Dinamo“ ekipa yra vienintelės, laimėjusios abejas rungtynes.

Airijos „Premier“ lygoje pergalę 3:1 iškovojo Slaigo „Rovers“ klubas, kuris namuose nugalėjo „Dundalk“ žaidėjus.

„Rovers“ gretose Sigitas Olberkis mačą pradėjo ant atsarginių suolo, bet į aikštelę buvo išleistas 86 minutę. Po šios pergalės Slaigo klubas su 12 taškų užima ketvirtą vietą.

Kazachstano „Premier“ lygoje visas rungtynes žaidė Vytautas Andriuškevičius, bet jo atstovaujamas Petropavlo „Kyzylžar“ klubas 1:3 nusileido Karagandos „Šakhtar“ ekipai.

Tuo metu kitose rungtynėse Artūras Žulpa buvo paliktas ant atsarginių suolo, o be jo „Žetysu“ klubas 0:1 pralaimėjo „Kaisar Kyzylorda” klubui.

Latvijos „Virsliga“ čempionate Edgaras Žarskis žaidė visas 90 minučių, tačiau jo atstovaujamas Jūrmalos „Spartaks“ klubas namuose sužaidė 2:2 su FK „Liepaja“ ekipa, kuri rungtynių pabaigoje sugebėjo įmušti du įvarčius ir išlyginti rezultatą.

Tuo metu naująjį Slovėnijos pirmenybių sezoną nesėkmingai pradėjo čempionų titulą ginantis „Celje“ klubas, kuris pirmas sezono rungtynes 0:2 pralaimėjo „Mura“ klubui. Domantas Antanavičius buvo registruotas „Celje“ klubo sudėtyje, bet liko ant atsarginių suolo.