Lietuvos futbolo A lygoje įvykęs Vilniaus derbis tarp „Riterių“ ir „Žalgirio“ baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Andrija Kaludžerovičius jau 3-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė „Žalgirį“Į į priekį 1:0.

Donatas Kazlauskas ir Donovanas Slijngardas buvo nubausti raudonomis kortelėmis ir abi komandos prarado šiose rungtynėse po žaidėją.

Varžovą suklaidinęs Mindaugas Grigaravičius pirmojo kėlinio pabaigoje nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išlygino rezultatą 1:1. A.Kaludžerovičius antrojo kėlinio pradžioje antrą kartą nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą „Žalgirio“ naudai 2:1.

Angelis Lezama 79-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išplėšė lygiąsias 2:2.