Jonas Valančiūnas atliko dvigubą dublį, tačiau Memfio „Grizzlies“ (32/36) komanda Orlando burbule lieka be pergalių ir pralaimėjo trečią kartą iš eilės.

Tylerio Jenkinso auklėtiniai 99:109 (22:26, 29:32, 23:21: 25:30) nusileido Naujojo Orleano „Pelicans“ (29/38).

J.Valančiūnas žaidė 30 minučių, per kurias įmetė 13 taškų (5/7 dvit., 0/2 trit., 3/3 baud.), atkovojo 13, perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 4 metimus, bet 5 kartus suklydo ir išnaudojo pražangų limitą.

„Grizzlies“ žvaigždė Ja Morantas buksavo puldamas, kuris pataikė tik penkis metimus iš 21.

Pirmasis šaukimas Zionas Williamsonas žaidė daugiausiai minučių Orlando burbule. Krepšininkas per 25 minutes pelnė 23 taškus, atkovojo septynis kamuolius bei atliko penkis rezultatyvius perdavimus.

Jis buvo aikštėje rungtynių pabaigoje ir padėjo komandai mačą užbaigti atkarpa 12 – 6.

„Pelicans“ buvo priekyje didžiąją dalį rungtynių, „Grizzlies“ trumpai pirmavo tik trečiojo kėlinio antroje pusėje.

Memfio klubas prieš aštuntoje vietoje esančią „Trail Blazers“ turi dviejų pergalių pranašumą.

„Grizzlies“: Jarenas Jacksonas 22, Graysonas Allenas 17, Dillonas Brooksas 15, Jonas Valančiūnas 13 (13 atk. kam.), Ja Morantas 11 (8 rez. perd.), Brandonas Clarke‘as 10.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 24 (7 atk. kam.), Zionas Williamsonas 23, J.J.Redickas 16, Jrue Holiday ir Joshas Hartas po 15.