Jonas Valančiūnas atliko dvigubą dublį, tačiau Memfio „Grizzlies“ (32/35) komanda Orlando burbule patyrė antrąjį pralaimėjimą. Lietuvio klubas 106:108 (25:31, 29:28, 22:26, 30:23) nusileido San Antonijaus „Spurs“ (29/36) krepšininkams.

J.Valančiūnas per 28 minutes pelnė 13 taškų (6/11 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, bet 4 kartus prasižengė.

DeMaras DeRozanas likus sekundei realizavo abu baudų metimus ir tai nulėmė „Spurs“ komandos pergalę, po kurios ji pakilo į devintąją vietą Vakaruose.

Memfio ekipa yra aštunta, bet prieš „Spurs“ turi dviejų pergalių pranašumą. „Spurs“ paskutiniame kėlinyje vienu metu pirmavo 11 taškų persvara. Likus žaisti kelioms sekundėms rezultatą tolimu metimu lygino Jarenas Jacksonas.

„Spurs“: Dejounte Murray‘us 21 (10 atk. kam.), Derrickas White‘as 16 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), DeMaras DeRozanas 14 (7 rez. perd.), Lonnie Walkeris ir Rudy Gay‘us (7 atk. kam.) po 12.

„Grizzlies“: Ja Morantas 25 (9 atk. kam., 9 rez. perd.), Jarenas Jacksonas 21, Dillonas Brooksas 16 (1/7 tritaškių), Graysonas Allenas 15 (2/6 tritaškių), Jonas Valančiūnas 13 (11 atk. kam.).