Londono „Chelsea“ Anglijos FA taurės pusfinalyje 3:1 nugalėjo „Manchester United“ futbolininkus ir iškovojo bilietą į finalą.

Bruno Fernandeso 31-ąją minutę pavojingai smūgiuotą kamuolį sėkmingai atrėmė vartininkas ir rezultatas išliko nepakitęs.

Ericas Bailly pirmojo kėlinio pabaigoje patyrė rimtą traumą, kuris aikštę paliko tik neštuvų pagalba.

Netrukus Harry Maguire‘ui ir Anthony Martialiui prireikė medikų pagalbos, tačiau abu futbolininkai galėjo tęsti rungtynes.

Olivieris Giroud pridėtą pirmojo kėlinio laiką tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Chelsea“ į priekį 1:0.

Masonas Mountas 46-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo nepasiruošusį Davidą De Gea ir padvigubino „mėlynųjų“ pranašumą 2:0.

Harry Maguire‘as 74-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

B.Fernandesas sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir sušvelnino rezultatą 1:3.

„Chelsea“ FA taurės finale susitiks su „Arsenal“ futbolininkais.

„Chelsea“ FA finale yra žaidusi 14 kartų ir tik „Arsenal“ (21, įskaitant 2019/20 m.) bei „Manchester United“ (20) yra žaidusios daugiau nei jie.

„Chelsea“ iš FA taurės „Man United“ eliminuoja jau šeštą kartą, įskaitant tris iš keturių paskutinių sezonų.

„Chelsea“ ekipai tai buvo pirmoji pergalė prieš „Man United“ komandą nuo 2018 m. FA taurės finalo. Nuo tada „Man United“ iškovojo 4 pergales ir du sykius sužaidė lygiosiomis.

„Man United“ iki šių rungtynių nebuvo įveikta 19-oje susitikimų įvairiose lygose iš eilės.