Londono „Arsenal“ Anglijos FA taurės pusfinalyje 2:0 nugalėjo „Man City“ futbolininkus.

Alexandre‘o Lacazette‘o 14-ąją minutę pelnytas įvartis buvo neįskaitytas dėl užfiksuotos nuošalės.

Pierre‘as-Emerickas Aubameyangas 19-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Arsenal“ į priekį 1:0.

Shkodranas Mustafi 41-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį.

Kevinas De Bruyne 61-ąją minutę išbandė laimę smūgiuodamas kamuolį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

„Kanonierių“ surengtos greitos atakos smaigalyje atsidūręs P.E.Aubameyangas sėkmingai nuginklavo vartininką ir padvigubino pranašumą 2:0.

Aymerico Laporte 83-ąją minutę smūgiuotas kamuolys tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs.

„Arsenal“ FA taurės finale susitiks su Londono „Chelsea ir „Manchester United“ poros nugalėtoju.