Madrido „Real“ iškovojo Ispanijos „La Ligos“ titulą

Madrido „Real“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse 2:0 nugalėjo „Villarreal“ futbolininkus ir likus vienam turui iki sezono pabaigos užsitikrino čempionų titulą. „Karališkasis“ klubas paskutinį kartą triumfavo vietiniame čempionate 2016/2017 metų sezone.

Casemiro 12-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Karimas Benzema 29-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Real“ į priekį 1:0.

K.Benzema 77-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino pranašumą 2:0.

Toni Kroosas 82-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.

Vincente‘as Iborra susitikimo pabaigoje nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir sušvelnino rezultatą 1:2.

Marco Asensio per pridėtą susitikimo laiką nukreipė kamuolį į vartus. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo žaidimą ranka ir įvarčio neįskaitė.