Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Manchester United“ ir „Southampton“ baigėsi lygiosiomis 2:2.

Vaikiška Paulio Pogbos padaryta klaida pasinaudojęs Stuartas Armstrongas 12-ąją minute nuginklavo Davidą De Gea ir išvedė „Southampton“ į priekį 1:0.

Vos po keleto minučių Marcusas Rashfordas pasiuntė kamuolį į vartų tinkle. Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

M.Rashfordas 20-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išlygino rezultatą 1:1.

Anthony Martialis 23-ąją minutę puikiu smūgiu persvėrė rezultatą „Man Utd“ naudai 2:1.

Paulis Pogba atliko galingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Alexas McCarthy.

Gynėjus suklaidinęs A.Martialis atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Michaelis Obafemi 96-ąją minutę kampinio metu pasiuntė kamuolį į vartus ir išplėšė lygiąsias 2:2.