„Bournemouth“ Anglijos „Premier“ lygoje net 4:1 sutriuškino „Leicester City“ futbolininkus, kovojančius dėl pirmojo ketverto.

Jamie Vardy 23-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „Leicester City“ į priekį 1:0, tačiau antrame kėlinyje viskas pasisuko netikėta linkme.

Junioras Stanislas 66-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išlygino rezultatą 1:1.

Dominicas Solanke 67-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir persvėrė rezultatą „Bournemouth“ naudai 2:1.

Netrukus Caglaris Soyuncu buvo nubaustas raudona kortele ir „Leicester City“ liko rungtyniauti dešimtyje.

Jonny Evansas 83-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir rezultatas tapo 3:1.

Dominicas Solanke 87-ąją minutę dar kartą nuginklavo vartininką, o „Bournemouth“ iškovojo pergalę 4:1.