Londono „Tottenham“ klubas Anglijos „Premier“ lygoje minimaliu rezultatu 1:0 įveikė Liverpulio „Everton“ futbolininkus.

Lucasas 21-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Vienintelis mačo įvartis krito jau netrukus, kai 24-ąją minutę Michaelas Keane‘as nukreipė kamuolį į savus vartus ir „Tottenham“ išsiveržė į priekį 1:0.

Kiek vėliau Varžovą suklaidinęs Richarlisonas atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo visiškai greta vartų.

Svečius dar bandė gelbėti Dominicas Calvertas-Lewinas 81-ąją minutę, tačiau Hugo Llorisas meistriškai atrėmė kamuolį.

Po pirmojo kėlinio teisėjo švilpuko vienas kitam į atlapus kibo šeimininkų žaidėjai Hugo Llorisas ir Heung Min-Sonas. Komandos žaidėjams teko skirti besipykstnčius futbolininkus. Tiesa, į antrąjį kėlinį jie jau išėjo abu geros nuotaikos.

Apie šį incidentą paklaustas „Tottenham“ treneris Jose Mourinho jį pavadino „nuostabiu“

„Nuostabu. Tai veikiausiai yra mūsų pokalbių pasekmė. Jei norite ką nors dėl to kaltinti, tai kaltinkite tik mane. Buvau kritiškas savo auklėtiniams, nes jie, mano galva, nepakankamai kritiški savo ir komandos draugų atžvilgiu. Prašiau jų, kad jie iš savęs ir kitų reikalautų daugiau iš savęs ir kitų daugiau. Prašiau spausti vieni kitus, kad vyrautų komandinė dvasia „visi už viską“.