„Manchester United“ Anglijos „Premier“ lygoje užtikrintai svečiuose 3:0 nugalėjo „Brighton“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė svarbius tris taškus.

Sėkmingai varžovus suklaidinęs Masonas Greenwoodas jau 16-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Man Utd“ į priekį 1:0.

Bruno Fernandeso 29-ąją minutę smūgiuotas kamuolys iš tolimos distancijos nuo „rikošeto“ atsidūrė vartų tinkle ir „Raudonieji velniai“ padvigubino savo pranašumą 2:0. Portugalas antrajame kėlinyje dar kartą nuginklavo vartininką, o Mančesterio klubas iškovojo užtikrintą pergalę 3:0.

Pergalė leido klubui dar labiau sustiprinti kovą dėl ketvirtosios vietos turnyrinėje lentelėje, leidžiančios kitąmet varžytis Čempionų lygoje.