Arlauskis Rumunijoje praleido tris įvarčius

Sekmadienį keliose užsienio lygose buvo galima išvysti lietuvių, o Rumunijos čempionate net tris įvarčius praleido Giedrius Arlauskis.

Klužo CFR vartus gynusį lietuvį Krajovos „Universitatea“ klubas nuginklavo 9, 55 ir 87 minutėmis, o CFR klubas namuose nusileido 2:3. Po šio pralaimėjimo CFR klubas su 36 taškais lieka pirmoje vietoje, bet Krajovos klubas dabar atsilieka vos vienu tašku.

Aukščiausioje Armėnijos lygoje Rokas Krušnauskas žaidė startinėje Jerevano „Noah“ klubas sudėtyje ir su komanda išvykoje 1:0 palaužė „Alashkert“ klubą. Po šios pergalės „Noah“ ekipa su 42 taškais pakilo į trečią vietą lygoje.

Ukrainos „Premier“ lygoje Danielis Romanovskij žaidė startinėje Donecko „Olimpik“ sudėtyje ir prieš Poltavos „Vorskla“ ekipą rungtyniavo 63 minutes. Visgi šis mačas pasibaigė be įvarčių 0:0, o po lygiųjų „Olimpik“ su 24 taškais liko dešimtoje vietoje.

Izraelio aukščiausioje lygoje Džiugas Bartkus praleido du įvarčius, o jo atstovaujamas Kirjat Šmonos „Hapoel Ironi“ klubas 0:2 pralaimėjo Tel Avivo „Bnei Yehuda“ ekipai, kuriose gretose Emilijus Zubas nėra registruojamas jau kurį laiką. Po šio pralaimėjimo Kirjat Šmonos ekipa sugrįžo į iškritimo zoną ir užima priešpaskutinę vietą.

Donato Venvevičiaus treniruojamas Suvalkų „Wigry“ klubas namuose 2:4 pralaimėjo Belchatovo GKS ekipai ir toliau lieka paskutinėje turnyrinės lentelės vietoje.