Madrido „Real“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Espanyol“ futbolininkus. „Karališkasis“ klubas atsiplėšė nuo antroje turnyrinės lentelės vietoje esančios „Barcelonos“ 2 taškais.

Sergi Darderis jau 4-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš vartų.

Karimas Benzema 36-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau šį kartą meistriškai kamuolį atrėmė vartininkas ir rezultatas išliko nepakitęs.

Casemiro pirmojo kėlinio pabaigoje puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Real“ į priekį 1:0.

Rodrygo 81-ąją minutę smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir ataka nutrūko.