„Manchester United“ Anglijos FA taurės ketvirtfinalyje po pratęsimo 2:1 įveikė „Norwich City“ futbolininkus ir iškovojo bilietą tarp keturių stipriausių komandų.

Odionas Ighalo 51-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Man Utd“ į priekį 1:0.

Toddas Cantwellas 75-ąją minutę pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1. Masonas Greenwoodas 80-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

Timmas Klose 89-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir „Norwich City“ liko rungtyniauti dešimtyje.

Paulis Pogba 96-ąją minutę pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau vartų sargas meistriškai atrėmė kamuolį ir rezultatas išliko nepakitęs, o komandoms teko žaisti pratęsimą. P.Pogbos pratęsimo pradžioje smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų.

Netrukus puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Marcusas Rashfordas, kurio smūgiuotas kamuolys galva skriejo virš vartų.

Puikaus perdavimo baudos aikštelėje sulaukęs Bruno Fernandesas 114-ąją minutę atliko smūgį, tačiau vartų sargas Timas Krulas dar kartą meistriškai atrėmė kamuolį.   Sumaištimi baudos aikštelėje pasinaudojęs Harry Maguire‘as 118-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išplėšė „Man Utd“ pergalę 2:1.