„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygoje net 5 – 0 sutriuškino „Burnley“ futbolininkus.

Philas Fodenas 22-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Man City“ į priekį 1:0.

Du varžovus suklaidinęs Riyadas Mahrezas 43-ąją minutę pasiuntė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir padvigubino pranašumą 2:0. Netrukus futbolininkas taip pat realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir rezultatas tapo 3:0.

Davidas Silva 51-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir rezultatas tapo triuškinamas 4:0.

P.Fodenas 63-ąją minutę dar kartą nuginklavo vartininką, o „Man City“ iškovojo triuškinamą pergalę 5:0.