Liverpulio derbis baigėsi be įvarčių

Anglijos „Premier“ lygos derbis tarp „Everton“ ir „Liverpool“ baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0.

Richarlisono 4-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs. Joelis Matipas 30-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Trentas Alexanderis-Arnoldas 41-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau Jordanas Pickfordas meistriškai atrėmė kamuolį.

Virgilio Van Dijko 59-ąją minutę smūgiuotas kamuolys galva atsidūrė vartininko rankose.

Jeigu „Liverpool“ ekipa būtų šventusi pergalę šiame mače, tai kitame susitikime būtų galėjusi užsitikrinti čempionės titulą. Visgi dabar jiems dar teks palaukti ir iškovoti 5 taškus.