Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse 2:1 nugalėjo „Real Sociedad“ futbolininkus ir pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Sergio Ramosas 50-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Real“ į priekį 1:0.

Karimas Benzema 70-ąją minutę baudos aikštelėje pasitaisęs kamuolį nukreipė jį dešine koja į vartų tinklą ir padvigubino „Karališkojo“ klubo pranašumą 2:0.

Po pirmojo „Real“ įvarčio pasižymėti pavyko ir Adnanui Januzajui, tačiau dėl nuošalėje tuo metu buvusio Merino teisėjai įvarčio neįskaitė. Nors pastarasis kamuolio ir nelietė, tačiau, teisėjų sprendimu, jis trukdė vartininkui Thibaut Courtoisui atremti smūgį.

Mikelis Merino 83-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir sušvelnino rezultatą 1:2.

Praėjus vos dešimčiai minučių po įvarčio, S.Ramosas buvo pakeistas ir kamerų užfiksuotas šaldantis kelį bei šlubčiojantis. Koks S.Ramoso traumos rimtumas – kol kas neaišku.