Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp Londono „Tottenham“ ir „Manchester United“ baigėsi lygiosiomis 1:1.

Erikas Lamela 5-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau pastarasis nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

Heungas-Min Sonas 13-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Davidas De Gea. Fredas 22-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolį sugavo Hugo Llorisas.

Varžovus suklaidinęs Stevenas Bergwijnas 27-ąją minutę po puikaus reido pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „Tottenham" į priekį 1:0.

H.Min Sonas 31-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau šį kartą kamuolį sėkmingai atrėmė D.De Gea. Bruno Fernandesas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau pastarasis varžovams pavojaus nesukėlė.

Aaronas Wan-Bissaka 54-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau Marcuso Rashfordo smūgiuotas kamuolys tikslo nepasiekė.

Netrukus B.Fernandesas išbandė savo laimę atlikdamas smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo visiškai greta vartų.

Puikaus B.Fernandeso perdavimo sulaukęs Anthony Martialis 64-ąją minutę atliko smūgį, tačiau vartininkas sėkmingai atrėmė kamuolį.

A.Martialis 66-ąją minutę galingai pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau H.Llorisas dar kartą sėkmingai apgynė savo saugomus vartus.

B.Fernandesas 81-ąją minutę sėkmingai realizavo Paulio Pogbos uždirbtą vienuolikos metrų baudinį ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.