Madrido „Atletico“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 5 – 0 nugalėjo „Osasuna“ futbolininkus.

Diego Costa 19-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė vartininkas.

Joao Felixas 27-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvdė „Atletico“ į priekį 1:0.

Roberto Torresas 35-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

J.Felixas antrojo kėlinio pradžioje sėkmingai uždarė D.Costos perdavimą ir padvigubino „Atletico“ pranašumą 2:0.

Adriano 63-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų.

Marcosas Llorente puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Alvaro Morata 82-ąją minutę tiksliai uždarė perdavimą ir dar labiau padidino Madrido ekipos pranašumą 4:0.

Susitikimo pabaigoje įvartį taip pat pridėjo Yannickas Carrasco 5:0.