A lyga: „Sūduva“ ir toliau neklumpa

Marijampolės „Sūduva“ Lietuvos futbolo A lygoje užtikrintai 3:1 nugalėjo Vilniaus „Riterių“ futbolininkus.

Donato Kazlausko 15-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Lajo Traore 29-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

Giedrius Matulevičius 40-ąją minutę atliko žemą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau nei vienas iš komandos draugų tokio sprendimo nesitikėjo ir ataka nutrūko.

Aleksandaro Živanovičiaus 41-ąją minutę smūgiuotas kamuolys galva skriejo virš vartų.

Semiras Kerla 47-ąją minutę įžaisto kampinio metu puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Sūduvą" į priekį 1:0.

Mihretas Topčagičas 59-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino marijampoliečių pranašumą 2:0.

Dar vienos standartinės situacijos metu varžovų vartininką nuginklavo Josipas Tadičius ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Domagojus Pušičius užsidirbo šiame susitikime antrą geltoną kortelę, kuri virto raudona, bei marijampoliečiai liko rungtyniauti dešimtyje.

Dominykas Kodzis 78-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir sušvelnino rezultatą 1:3.