Haalandas 95-ąją minutę išplėšė „Borussia“ pergalę

Dortmundo „Borussia“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionate minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Dusseldorf“ futbolininkus.

Raphaelis Guerreiro 65-ąją minutę puikiu smūgiu nukreipė kamuolį į vartus. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo žaidimą ranka ir įvarčio neįskaitė.

Steveno Skrzybskio 82-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją, tačiau rezultatas išliko nepakitęs. Netrukus futbolininkas dar turėjo puikią progą pasižymėti, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Erlingas Haalandas 95-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Borussia“ į priekį. Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo vienintelis ir pergalingas šio susitikimo įvartis.