Atsinaujinusiose Vokietijos pirmenybėse įvyko nerezultatyvios rungtynės, kuriose Gyčio Masiulio atstovaujama Frankfurto „Skyliners“ (1/2) komanda 63:59 (15:17, 16:17, 14:10, 18:15) palaužė Vechtos RASTA (0/2) klubą.

Dar prieš prasidedant ketvirtam kėliniui Frankfurto komanda minimaliai pirmavo 45:44, tačiau RASTA šovė į priekį – 51:45. Kelių tolimų metimų dėka „Skyliners“ rezultatą persvėrė, o likus 2 minutėms svarbius taškus pelnė lietuvis – 60:56.

Jis toliau vedė į priekį Frankfurto ekipą ir pataikė dvitaškį su pražanga, taip pergalę kone įtvirtindamas – 63:59. Iki lemiamos atkarpos G.Masiulis buvo pelnęs 4 taškus, o vėliau susirinko 5, kurie tapo svarbiais „Skyliners“.

Iš viso jo sąskaitoje per 22 minutes yra 9 taškai (4/5 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), 2 atkovoti kamuoliai, 1 – perimtas, klaida ir pražanga.

Frankfurto klubui 16 taškų pelnė Yormanas Bartolo (9 atk. kam.), 12 – Quantezas Robertsonas, 8 – Richardas Freudenbergas.

Vilniaus „Rytą“ dominusio Pedro Calleso treniruojamai komandai 19 taškų pridėjo Trevisas Simpsonas (4/14 trit.), 18 – Jaroslawas Zyslowskis.