Vilniaus „Žalgiris“ Lietuvos futbolo A lygos išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Kauno Žalgirio“ futbolininkus.

Hugo Videmontas 5-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau gynėjas laiku išmušė kamuolį ir užgesino pavojų prie savų vartų. Gratas Sirgėdas 12-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš vartų.

Mantas Kuklys 19-ąją minutę baudos smūgio metu atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau varžovai gynėsi užtikrintai. M.Kuklys 35-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau varžovai dar kartą apsigynė užtikrintai. H.Videmontas 36-ąją minutę atliko smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau kauniečių vartininkas Deividas Mikelionis sėkmingai atrėmė kamuolį.

H.Videmontas 43-ąją minutę pasinaudojęs grubia varžovų klaida nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Žalgirį“ į priekį 1:0. Emmanuelis Davidas 50-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys nuo rikošeto skriejo šalia vartų. Rimvydas Sadauskas 78-ąją minutę užsidirbo raudoną kortelę ir kauniečiai liko rungtyniauti dešimtyje.

G.Sirgėdas 86-ąją minutę atliko baudos smūgį, tačiau kamuolys atsitrenkė į iš žaidėjų sudarytą „sienelę“ ir rezultatas išliko nepakitęs. Modestas Vorobjovas 89-ąją minutę taip pat sulaukė raudonos kortelės bausmės ir vilniečiai aikštėje prarado vieną žaidėją. Galutinis teisėjo švilpukas paskelbė minimalią vilniečių pergalę.