Trečiadienio vakarą Vokietijos „Bundesliga“ čempionate buvo sužaisti penki susitikimai, kuriuose užfiksuotos trys lygiosios ir dvi šeimininkų pergalės.

Trečioje turnyrinės lentelės vietoje įsitaisiusi „RB Leipzig“ namuose 2:2 sužaidė lygiosiomis su Belryno „Hertha“.

9-ą minutę svečius į priekį išvedė Marko Grujičius, tačiau 24-ą minutę rezultatą išlygino Lukas Klostermannas.

Pirmą kartą „RB Leipzig“ į priekį išvedė Patrikas Schickas (68‘), o rezultatą rungtynių pabaigoje išlygino Krzystofas Piatekas (82‘).

Nuo 63 minutės „RB Leipzig“ rungtyniavo mažumoje, kai raudoną kortelę prieš save išvydo Marcelas Halstenbergas.

Jau trečią pralaimėjimą iš eilės patyrė „Schalke“, kuri svečiuose 1:2 nusileido vieniems iš čempionato autsaiderių „Dusseldorf“ ekipai.

Visi rungtynių įvarčiai buvo pelnyti antrame kėlinyje. Iš pradžių „Schalke“ į priekį išvedė Westonas McKennie (53‘), tačiau jau netrukus Rouwenas Henningsas (63‘) rezultatą išlygino, o Kenanas Karamanas (68‘) rezultatą persvėrė.

„Schalke“ su 37 taškais rikiuojasi 9-oje vietoje, tuo tarpu „Dusseldorf“ su 27 taškais – 16-i.