Dortmundo „Borussia“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse 2:0 nugalėjo dešimtyje rungtyniauti likusius „Wolfsburg“ futbolininkus.

„Borussia“ surengė puikią ataką, kurios smaigalyje atsidūręs Raphaelis Guerreiro 32-ąją minutę tiksliai uždarė Thorgano Hazardo perdavimą ir išvedė svečius į priekį 1:0.

Renato Steffenas 48-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs. Greitos svečių atakos smaigalyje atsidūręs Achrafas Hakimi 78-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir padvigubino pranašumą 2:0.

Rungtynių teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos pagalba nusprendė skirti Felixui Klausui raudonos kortelės bausmę ir „Wolfsburg“ liko rungtyniauti dešimtyje.

Po šios pergalės „Borussia“ su 57 taškais žengia antroje vietoje ir tašku atsilieka nuo Miuncheno „Bayern“, tačiau bavarai dar žais rungtynes šeštadienį vakare.