„Bayern“ iškovojo užtikrintą pergalę svečiuose

Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionate po pasibaigusios dvejų mėnesių pertraukos iškovojo pergalę. Hanso Dieterio Flicko auklėtiniai svečiuose 2:0 nugalėjo Berlyno „Union“ futbolininkus.

Serge‘as Gnabry 6-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau varžovas išmušė sėkmingai kamuolį tolyn nuo savų vartų. Galiausiai svečiai pelnė įvartį, kai Thomas Mulleris 18-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartų tinklą, bet teisėjas, pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra, užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė.

Į priekį „Bayern“ išsiveržė, kai Robertas Lewandowskis 40-ąją minutę sėkmingai realizavo vienuolikos metrų baudinį.

Gynėjas Benjaminas Pavardas 80-ąją minutę puikiu smūgiu galva po kampinio padvigubino svečių ekipos pranašumą 2:0 ir įtvirtino svečių pergalė.

3 taškus iškovojęs „Bayern“ klubas šiuo metu savo sąskaitoje turi surinkęs iš viso 58 taškus ir rikiuojasi pirmoje „Bundesliga“ čempionato turnyrinės lentelės vietoje, o Dortmundo „Borussia“ su 54 taškais žengia antra.

26-ąjį čempionato turą užbaigs Bremeno „Werder“ ir Leverkuzeno „Bayer“ akistata, kuri bus žaidžiama pirmadienio vakarą.