Praėjusio sezono finalininkų Londono „Tottenham“ žygis UEFA Čempionų lygoje baigėsi. Jose Mourinho auklėtiniai buvo sutriuškinti Vokietijoje, kur rezultatu 0:3 nusileido prieš „Leipzig“.

Šiose rungtynėse „Tottenham“ būtinai reikėjo pergalės, kadangi pirmasis susitikimas Londone taip pat baigėsi anglų nesėkme, tik mažesniu skirtumu – 0:1. Tad „Leipzig“ laimėjo bendru rezultatu 4:0.

„Leipzig“ savo pranašumą įrodė dar neįpusėjus pirmam kėliniui. 10 minutę po Timo Wernerio perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė Marcelis Sabitzeris. 21 minutę jis dar ir padvigubino savo komandos persvarą.

Pačioje rungtynių pabaigoje pergalę įtvirtino švedas Emilis Forsbergas, kuris tiksliu smūgiu nuginklavo „Tottenham“ vartininką ir palaidojo anglų viltis išsikapstyti.