Panevėžio „Lietkabelis“ FIBA Čempionų lygos aštuntfinalio etapo antrose rungtynėse namuose po įnirtingos kovos 88:90 (31:25, 23:23, 19:21, 15:21) nusileido Renaldo Seibučio atstovaujamai Saragosos „Casademont“ ir pralaimėję seriją iki dviejų pergalių 0:2 baigė savo pasirodymą šiame turnyre.

Martyno Sajaus ir Željko Šakičiaus puolime vedamas „Lietkabelis“ iš karto nutolo nuo savo varžovų 12:5. Panevėžiečiai likusį laiką ir toliau sėkmingai išnaudojo varžovų spragas gynyboje, tačiau Ispanijos klubo krepšininkai per pirmąsias dešimt minučių pataikė 5 tolimus metimus iš 7 ir neleido išaugti skirtumui 31:25.

Aikštės šeimininkai antrajame kėlinyje susikrovė dviženklį pranašumą 53:43. Visgi „Casademont“ krepšininkai paskutinėmis minutėmis surengė sėkmingą atkarpą 5 – 1 ir sumažino deficitą 48:54.

„Casademont“ ketvirtąjį kėlinį pradėjo spurtu 11 – 4 ir sužaidus vos 3 minutes persvėrė rezultatą savo naudai 80:77. Likusį laiką aikštėje vyko atkakli kova, o likus žaisti 25 sekundėms trečiuoju bandymu pelnė dvitaškį ir padidino svečių pranašumą iki keturių taškų 89:85.

Netrukus Tomas Dimša smeigė tritaškį ir skirtumas ištirpo iki vos vieno taško 88:89. Lemiamu metu Dylanas Ennisas realizavo vieną baudos metimą iš dviejų, o jau kitoje aikštės pusėje Martynas Sajus prasižengė puolime ir „Lietkabelis“ patyrė skaudų pralaimėjimą – 88:90.

„Lietkabelis“: Tomas Dimša – 18 (4/6 trit., 5 rez. perd.), Željko Šakičius – 17 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 20 naud. bal.), Paulius Valinskas – 11, Margiris Normantas ir Martynas Sajus – po 10.

„Casademont“: Nicolas Brussino – 21 (5/7 trit., 4 atk. kam., 31 naud. bal.), Dylanas Ennisas – 19 (7 rez. perd., 19 naud. bal.), Jasonas Thompsonas – 13 (7 atk. kam.).