Dortmundo „Borussia“ futbolininkai ir toliau vaikosi Vokietijos „Bundesligos“ lyderius ir iškovojo jau ketvirtą pergalę iš eilės. Šį kartą jie rezultatu 2 – 1 nugalėjo Monchengladbacho „Borussia“.

Dortmundo miesto ekipa greitai išsiveržė į priekį, kai jau 8 minutę Thorganas Hazardas sulaukė komandos draugo perdavimo ir greitai smeigė kamuolį į vartų kampą.

Varžovai rezultatą išlygino antrojo kėlinio pradžioje, kai 50 minutę Larsas Stindlas išnaudojo jam skirtą perdavimą ir taikliu smūgiu nuginklavo vartininką.

Pergalę „Borussia“ ekipai garantavo Achrafas Hakimi, kuris po Jadono Sancho perdavimo nepaliko varžovų vartininkui jokių šansų ir pasižymėjo taikliu smūgiu iš artimos distancijos – 2 – 1.

Dabar antroje vietoje esanti Dortmundo „Borussia“ vos vienu tašku atsilieka nuo vieneriomis rungtynėmis mažiau sužaidusiais Miuncheno „Bayern“.