Dramatišką pergalę Eurolygoje iškovojo Milano „AX Armani“ (12/16) komanda su Artūru Gudaičiu, kuri išvykoje 83:81 (19:12, 17:16, 12:20, 17:17, 18:18) po pratęsimo už uždarų durų nukovė Valensijos „Valencia“ (12/16) krepšininkus.

Pirmoje mačo dalyje geriau sekėsi „AX Armani“ komandai, kuri sėkmingai žaidė gynyboje ir į pertrauką išėjo pirmaudama 36:28. Trečiajame ketvirtyje „Valencia“ spurtavo 9:2 ir priartėjo – 37:38. Nors šeimininkams buvo pavykę ir išsiveržti į priekį (45:44), sužaidus trisdešimt minučių rezultatas buvo lygus – 48:48.

Paskutinįjį ketvirtį geriau pradėjo „AX Armani“ ekipa, kurios 6 taškai iš eilės vėl leido truktelėti į priekį – 54:48. Prabėgus kelioms minutėms Italijos klubas dar pirmavo (56:51), bet „Valencia“ spurtavo 7:0 ir susigrąžino iniciatyvą – 58:56. Šeimininkai užstrigo puolime ir net 3 minutes nesugebėjo pasižymėti, o tuo pasinaudoję „dizaineriai“, prasidėjus paskutinei minutei, po Michaelo Rollo tritaškio priartėjo prie pergalės – 63:58.

Po minutės pertraukėlės Alberto Abalde pasižymėjo dvitaškiu su pražanga (61:63) ir „oranžiniams“ dar pavyko apsiginti. Likus 14 sekundžių pražanga sustabdytas Bojanas Dubljevičius sumetė abi baudas – 63:63.

Lemiamos atakos metu dvitaškiu pasižymėjo prasiveržęs Vladimiras Micovas – 65:63. „Valencia“ turėjo dar 7 sekundes savo atsakymui: A.Abalde savo prasiveržimą pabaigė dviem taškais – 65:65. „AX Armani“ buvo likusios vos kiek daugiau nei 2 sekundės, per kurias Sergio Rodriguezas metimo atlikti nespėjo.

Pratęsime sužaidus 2 minutes rezultatas buvo lygus (69:69) ir tada darbo ėmėsi B.Dubljevičius, kuris pelnė 5 taškus iš eilės – 74:69. „AX Armani“ dar bandė gelbėtis ir po S.Rodriguzo tritaškio priartėjo – 76:78. A.Abalde buvo šaltakraujiškas mesdamas baudas (80:76), o į tai S.Rodriguzas atsakė savo reidu – 78:80. Likus 12 sekundžių šįkart A.Abalde pataikė vieną baudą iš dviejų – 81:78. Taktine pražanga sustabdytas S.Rodriguezas buvo tikslus (80:81), o Quino Colomas prametė abi baudas, o V.Micovas sulig sirena pataikė pergalingą metimą – 83:81.

15 minučių žaidęs A.Gudaitis pelnė 6 taškus (2/2 dvitaškiai, 2/4 baudos metimai), atkovojo 3 kamuolius, blokavo varžovo metimą, išprovokavo 7 pražangas, 2 sykius suklydo, išnaudojo pražangų limitą ir surinko 8 naudingumo balus.