Panevėžio „Lietkabelio“ komanda pralaimėjimu pradėjo FIBA Čempionų lygos aštuntfinalio etapą.

Nenado Čanako auklėtiniai svečiuose 67:76 (20:20, 19:25, 10:20, 18:11) pripažino Saragosos „Casademont“ krepšininkų pranašumą.

Serijoje žaidžiama iki dviejų pergalių, antrosios rungtynės vyks Panevėžyje, o jeigu prireiks trečiųjų, jos bus žaidžiamos Ispanijoje. Pralaimėjusiems Željko Šakičius pelnė 18 taškų, Tomas Dimša įmetė 16.

Saragosos klubui atstovauja Renaldas Seibutis, bet jis nežaidė dėl nugaros problemų. Vilniaus „Ryte“ anksčiau žaidęs D.J.Seeley nugalėtojams pelnė 14 taškų.

Per pirmąją dvikovos pusę „Lietkabelis“ pirmavo labai trumpai, bet patys svečiai antrajame ketvirtyje vienu metu atsiliko 15 taškų deficitu. Per trečiąjį kėlinį „Lietkabelio“ komanda surinko tik dešimt taškų ir po 30 žaidimo minučių svečiai atsiliko 16 taškų deficitu.

Po to „Lietkabelis“ tik paskutinę dvikovos minutę skirtumą buvo sumažinęs iki vienženklio.  „Lietkabelis“ prametė 20 tritaškių iš 28.

„Lietkabelis“: Željko Šakičius 18, Tomas Dimša 16, Maldūnas Gabrielius 8, Vytenis Lipkevičius 6.

„Casademont“: D.J.Seeley ir Dylanas Ennisas po 14, Radovičius Nemanja 12.