Madrido „Real“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse įvykusiame „El Clasico“ mūšyje 2:0 nugalėjo „Barcelona“ futbolininkus ir su 56 taškais savo sąskaitoje pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Toni Kroosas 3-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau gynėjai užtikrintai eliminavo pavojų prie savų vartų.

T. Kroosas 15-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš vartų.

Viniciuso Junioro 16-ąją minutę atliktą reidą į baudos aikštelę sėkmingai sustabdė Nelsonas Semedo. Jordi Alba atliko puikų perdavimą į baudos aikštelę, tačiau Antoine‘o Griezmanno smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Federico Valverde 27-ąją minutę atliko žemą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau K.Benzema jo uždaryti tiksliai nepavyko. Lionelis Messi atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai sugavo „Real“ vartų sargas Thibautas Courtoisas.

Katalonų atakos smaigalyje atsidūrusiam Arthurui 35-ąją minutę nepavyko sėkmingai nuginkluoti varžovų vartininko.

L.Messi 38-ąją minutę galingai smūgiuotą kamuolį sėkmingai atrėmė T.Courtoisas. Argentinietis 50-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

Viniciusas Junioras 53-ąją minutę baudos aikštelėje atliko žemą perdavimą, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir ataka nutrūko.

Isco 56-ąją minutę atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, o katalonus nuo praleisto įvarčio išgelbėjo tik kamuolį meistriškai atrėmęs Marcas Andre Ter Stegenas.

KOKIA PROGA! Isco 61-ąją minutę smūgiuotą kamuolį galva paskutinę akimirką nuo vartų linijos išmušė Gerardas Pique. „Real“ ir toliau tęsė varžovų vartų šturmą. Šį kartą puikaus Danielio Carvajalio perdavimo sulaukęs

K.Benzema 63-ąją minutę vos iš keleto metrų atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

Viniciusas Junioras 71-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Real“ į priekį 1:0.

Po keitimo aikštėje pasirodęs Mariano 92-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus ir įtvirtino „Real“ pergalę 2:0.