„Man Utd“ sužaidė lygiosiomis, „Tottenham“ pralaimėjo

Emocingas Anglijos „Premier“ lygos mūšis tarp Liverpulio „Everton“ ir „Manchester United“ baigėsi lygiosiomis 1:1.

Dominicas Calvertas-Lewinas jau 3-ąją minutę pasinaudojęs grubia Davido De Gea klaida išmušant kamuolį nukreipė jį į vartų tinklą ir išvedė „Everton“ į priekį 1:0.

Nemanja Matičius 7-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.

31-ąją minutę Bruno Fernandesas nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Gylfi Sigurdssono 57-ąją minutę baudos smūgio metu pasiųstas kamuolys sudrebino virpstą.

92-ąją minutę D.Clvertas-Lewinas atliko smūgį, o kamuolys nuo rikošeto atsidūrė vartų tinkle. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR tehcnologijos peržiūra užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Tuo tarpu „Wolves“ išvykos rungtynėse 3:2 privertė kapituliuoti Londono „Tottenham“ futbolininkus.

Stevenas Bergwijnas 13-ąją minutę pirmasis prišoko prie vartininko atremto kamuolio ir nukreipęs jį į vartus išvedė „Tottenham“ į priekį 1:0. Mattas Doherty 27-ąją minutę pasinaudojęs sumaištimi baudos aikštelėje pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir išlygino rezultatą.

Serge‘as Aurieras 45-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir vėl persvėrė rezultatą „Tottenham“ naudai 2:1.

57-ąją minutę Diogo Jota tiksliai uždarė perdavimą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2, o Raulis Jimenezas 73-ąją minutę suklaidinęs varžovą pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „Wolves“ į priekį 3:2.

„Man Utd“ (42 tšk.) lieka penkti, „Wolves“ (42 tšk.) šešti, o „Tottenham“ (40 tšk.) septinti.