Vilniaus „Žalgiris“ LFF Supertaurės finale minimaliu rezultatu 1:0 įveikė Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkus ir iškovojo pirmąjį šio sezono trofėjų.

Marko Karamarko 13-ąją minutę smūgiuotas kamuolys iš tolimos distancijos skriejo gerokai virš vartų.

Modestas Vorobjovas 24-ąją minutę taip pat išbandė savo laimę atlikdamas smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas. Semiras Kerla krito baudos aikštelėje ir išreiškė priekaištus teisėjui dėl neskirto vienuolikos metrų baudinio.

Netrukus į tokią varžovo reakciją atsakė Mantas Kuklys, o įkaitus atmosferai ir emocijoms susistumdė abiejų komandų žaidėjai.

Varžovą suklaidinęs Davidas Ngogas 52-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš skersinio ir rezultatas išliko nepakitęs.

Sauliaus Mikoliūno 58-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo visiškai greta vartų.

M.Kuklys 88-ąją minutę baudos smūgio metu nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „Žalgirį“ į priekį 1:0.