Panevėžio „Lietkabelis“ (16/7) ketvirtajame kėlinyje surengė spurtą 11:0, perėmė rungtynių kontrolę ir įsirašė ketvirtąją pergalę iš eiės.

Klaipėdoje šeimininkavęs „Lietkabelis“ 84:78 (22:27, 18:14, 21:22, 23:15) palaužė vietos „Neptūną“ (13/10) ir išrašė pirmąjį pralaimėjimą klaipėdiečių vyriausiajam treneriui Tomui Gaidamavičiui, kuriam tai buvo vos antrosios rungtynės, kaip „Neptūno“ stratego.

Tai buvo pirmasis „Neptūno“ pralaimėjimas namų arenoje „Betsafe–LKL“ pirmenybėse nuo spalio 13 d. Klaipėdiečiai namuose buvo laimėję 7 kartus iš eilės.

Pirmąjį kėlinį spurtu 12:0 užbaigęs „Neptūnas“ po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 27:22.

Klaipėdiečių puolimą antrajame ketvirtyje pristabdę svečiai iš Panevėžio prieš ilgąją pertrauką savo atsilikimą sumažino iki minimumo – 40:41.

Nepaisant to, kad „Lietkabelio“ atsarginiai per tris kėlinius pelnė vos 4 taškus, klaipėdiečių pranašumas prieš lemiamą ketvirtį buvo vos du taškai – 63:61. Vien trečiajame kėlinyje pirmaujanti komanda keitėsi net 12 kartų.

„Lietkabelis“ ketvirtajame kėlinyje perėmė rungtynių kontrolę po pelnytų 11 taškų iš eilės, kurie svečiams leido įgyti 9 taškų pranašumą (75:66).

Klaipėdiečiai dar bandė mažinti savo atsilikimą (73:79), tačiau likus žaisti pusantros minutės Pauliaus Valinsko tolimas metimas nužudė visas aikštės šeimininkų viltis (82:73).