Įtemptas Eurolygos grandų mūšis užfiksuotas Rusijoje, kur Maskvos CSKA (17/9) 80:82 (15:18, 25:19, 20:26, 20:19) nusileido Barselonos „Barcelona“ (20/6) klubui.

Rungtynėms besibaigiant intriga tik augo, o likus žaisti 42 sekundes Darrunas Hilliardas dvitaškiu sušvelnino skirtumą iki vienintelio taško – 77:78.

„Barcelona“ ataka baigėsi klaida, tačiau kitoje aikštėje pusėje Brandonas Daviesas perėmė kamuolį iš Mike‘o Jameso ir išprovokavo gynėjo pražangą.

Aukštaūgio baudų metimai suteikė „Barcelona“ trijų taškų pranašumą ir paliko varžovams vos 8 sekundes.

Dimitris Itoudis lemiamą ataką ruošė minutės pertraukėlės metu. M.Jamesui net neprireikė viso laiko – rezultatą išlyginusi tritaškį jis smeigė vos po trijų sekundžių ir iššaukė Svetislavo Pešičiaus minutės pertraukėlę.

„Barcelona“ taip pat sugebėjo surengti rezultatyvų atsakymą – pergalingus taškus pelnė Nikola Mirotičius, varžovams laiko jau nepalikęs.

Tritaškiais šiame mače prabilo buvęs žalgirietis B. Daviesas. Aukštaūgis per 20 minučių pelnė 16 taškų (1/6 dvitaškių, 4/4 tritaškių), 2/2 baudų metimų), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius, kartą suklydo, gavo 2 blokus, 2 kartus prasižengė bei surinko 17 naudingumo balų.

Daugiau nei 11 tūkstančių gerbėjų į „Megasport“ areną sutraukusiam mačui teisėjavo vokietis Robertas Lottermoseris, graikas Christos Christodoulou bei serbas Urošas Nikoličius.