0
Rungtynių akimirkos (nuotr. FIBA)

Donatas Motiejūnas po beveik trejų metų pertraukos sėkmingai grįžo į Lietuvos rinktinę, tačiau mūsiškiai netikėtu pralaimėjimu pradėjo atranką į 2021 metų Europos čempionatą.

Dariaus Maskoliūno auklėtiniai išvykoje 65:86 (9:23, 12:17, 10:28, 34:18) nusileido Belgijai.

Dar pirmame kėlinyje aikštės šeimininkai spurtavo ir įgijo dviženklį pranašumą 23:9, kuris taip ir nebuvo daugiau sumenkęs iki vienženklio.

Antrame ketvirtyje skirtumas pasiekė 20, o trečiame – ir gėdingą 37 taškų ribą.

D. Motiejūnas žaidė 23 minutes, per kurias pelnė 17 taškų (6/9 dvit., 0/1 trit., 5/9 baud.) ir atkovojo 5 kamuolius.

Po mačo jis kaltę norėjo priskirti žaidėjams.

„Nebūna lengvų rungtynių Europoje, ypač čempionato atrankoje. Nepadarėme to, ko prašė treneris. Nėra, ką daug sakyti. Sveikinimai belgams. Nesilaikėme trenerių plano, šis pralaimėjimas dėl žaidėjų kaltės“, – sakė D. Motiejūnas.

Kitas rungtynes Lietuva žais jau pirmadienį, kai Vilniuje priims Čekiją. Rungtynes 19.30 val. transliuos tv3.lt portalas.