„Manchester United“ lėtai pradėjo pasirodymą UEFA Europos lygos atkrentamajame etape, kuriame sužaidė lygiosiomis rezultatu 1:1 su „Brugge“ ekipa.

Namuose žaidę belgai pirmieji pakeitė nulinį rezultatą, kai jau 15-ą žaidimo minutę po vartininko Simono Mignoleto perdavimo Emmanuelis Dennisas siuntė kamuolį į vartų tinklą.

Dar nesibaigus pirmam kėliniui „Manchester United“ išlygino rezultatą. 36-ą minutę prancūzas Anthony Martialis vienas pats įveikė varžovų gynybą ir nuginklavo varžovų vartininką – 1:1.

Dar po kelių minučių tas pats A.Martialis buvo arti dar vieno įvarčio, tačiau po jo atlikto smūgio kamuolys kliudė vartų konstrukciją.

Atsakomosios rungtynės Mančesteryje bus sužaistos po savaitės.