Itin intriguojančiu maču Europos čempionato atranką pradėjo Latvijos rinktinė (0/1), H grupės susitikime namie 61:62 (21:17, 15:13, 17:16, 8:16) nusileidusi Bosnijos ir Hercegovinos (1/0) krepšininkams.

Latviams mačas klostėsi solidžiai, tačiau ketvirtajame kėlinyje jų puolimas tiesiog užstrigo. Daugiau nei septynias minutes šeimininkai nesugebėjo pelnyti nė taško, o prieš Martino Laksos tritaškį jau atsiliko 53:60.

Tada latviai surengė savo spurtą ir persvėrė rezultatą (61:60), tačiau likus žaisti 24 sekundes taškais atsakė Adinas Vrabacas. Kitoje atakoje Marekas Mejeris ir M.Laksa pasižymėti nesugebėjo ir pergalė atiteko svečiams.

Šeimininkų gretose dviženklį rezultatyvumą pasiekė tik po 13 taškų surinkę Martinas Meieris (8 atk. kam.) ir M.Laksa, 8 pridėjo Artis Ate.

Svečiams pergalę nukalė 15 taškų surinkęs Edinas Atičius, 13 pridėjo Miralemas Halilovičius, 10 – Aleksandras Lažičius.

Prieš rungtynes gerbėjai užpildė 10 tūkstančių žmonių talpinančią Rygos areną, tačiau žaidėjų pergalei neįkvėpė ir tai.