Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įvyko „Visų žvaigždžių“ rungtynės, kuriose LeBrono Jameso surinkta komanda Čikagoje palaužė Giannio Antetokounmpo ekipą – 157:155 (53:41, 30:51, 41:41, 33:22).

Pirmuosius tris kėlinius vyko įprastas „Visų žvaigždžių“ mačo krepšinis – dėjimai ir tritaškiai liejosi laisvai, o gynyba buvo tik teorinė. Abi komandos laimėjo po ketvirtį, taip lygiai pasidalindamos naujojo formato prizinį fondą.

Susumavus pirmųjų trijų ketvirčių rezultatus G.Antetokounmpo komanda pirmavo 133:124. Pagal naujas taisykles, ketvirtajame kėlinyje laikrodis buvo išjungtas, o abi ekipos siekė taškų sumos, prie laiminčios komandos rezultato pridėjus Kobe Bryanto pamėgtą skaičių 24 – 157.

Daug klausimų sukėlęs naujasis formatas pasiteisino, nes ketvirtajame kėlinyje užvirė rimta kova dėl pergalės. L.Jameso ekipa artėjant link nustatytos ribos sugebėjo rezultatą išlyginti po Jameso Hardeno tritaškio (146:146). Tada komandos apsikeitė baudų metimais ir artimo nuotolio metimais, o J.Hardenas baudų metimais išvedė L.Jameso komandą į priekį (154:152).

G.Antetokounmpo komanda taškus rinko baudų metimais, o L.Jamesas pasižymėjo dėjimu (156:153). Lemiamoje atakoje kamuolys buvo įvestas Anthony Davisui ir Kyle‘ui Lowry beliko prieš jį prasižengti. Iki pergalingos ribos aukštaūgiui tereikėjo taško, tačiau jis sukėlė intrigą pramesdamas pirmąjį baudos metimą.

Vis dėlto antrasis buvo taiklus ir taip garantavo pergalę L.Jameso ekipai.

Domantas Sabonis per 19 minučių L.Jameso ekipai pelnė 2 taškus (0/1 dvitaškių, 2/4 baudų metimų), atkovojo 6 kamuolius ir kartą suklydo.

Lietuvis tapo nerezultatyviausiu ir rečiausiai į krepšį žiūrėjusiu mačo dalyviu. Be jo vos du taškus tepelnė Brandonas Ingramas, žaidęs tik 9 minutes, o pasyviausias buvo Jimmy Butleris, per 13 minučių atlikęs du metimus „iš žaidimo“ ir abu juos pataikęs.

Prieš rungtynes mačo MVP titulas buvo pervadintas velionio K.Bryanto vardu, o pirmuoju jo laureatu tapo Kawhi Leonardas.

L.Jameso komanda: Kawhi Leonardas 30 (7 atk. kam., 8/14 tritaškių), LeBronas Jamesas (5 atk. kam,. 6 rez. perd., 6 klaidos, 2/10 tritaškių) ir Chrisas Paulas (6 rez. perd., 7/11 tritaškių) po 23, Anthony Davisas 20 (9 atk. kam., 1/6 tritaškių, 3 per. kam., 3 blokai), Benas Simmonsas 17 (6 atk. kam., 5 rez. perd., 8/9 dvitaškių), Jamesas Hardenas 11 (3/9 tritaškių, 6 rez. perd.).

G.Antetokounmpo komanda: Giannis Antetokounmpo 25 (11 atk. kam., 3 blokai), Kemba Walkeris 23 (5/11 tritaškių), Joelis Embiidas 22 (10 atk. kam.), Rudy Gobertas 21 (11 atk. kam., 10/11 dvitaškių), Pascalis Siakamas 15 (6 atk. kam., 7/8 dvitaškių), Kyle‘as Lowry 13 (5 atk. kam., 8 rez. perd.), Trae‘us Youngas 10 (10 rez. perd.).