Sekmadienį pergalę Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse iškovojo Madrido „Real“, kuri svečiuose 4:1 įveikė „Osasuna“ futbolininkus.

„Real“ Ispanijos pirmenybėse tai buvo penktoji pergalė iš eilės.

Pirmieji į priekį jau 14-ą susitikimo minutę išsiveržė šeimininkai, kai įvartį pelnė Unai Garcia, kuriam tai buvo pirmasis įvartis „La Liga“ čempionate. Visgi dar pirmame kėlinyje Isco (33‘) ir Sergio Ramosas (38‘) pelnė po įvartį ir išvedė „Real“ į priekį – 2:1.

S.Ramosui tai buvo 90-as karjeros įvartis.

Susitikimo pabaigoje dar pasižymėjo Lucas (84‘) ir Luka Jovičius (90+2‘) bei padidino skirtumą iki trijų – 4:1.

„Real“ yra iškovojusi 15 pergalių, patyrusi vos 1 pralaimėjimą ir 7 kartus sužaidusi lygiosiomis bei pirmauja čempionate. „Osasuna“ ekipa savo sąskaitoje turi 6 pergales, 8 pralaimėjimus ir 10 lygiųjų bei žengia dvyliktoje vietoje.