Kauno „Žalgiris“ Eurolygos 24-ajame ture garbingai kovojo su Stambulo „Anadolu Efes“ ekipa, tačiau lyderiams pralaimėjo rezultatu 91:96.

Vis dėlto mačo likimas galėjo būti pakreiptas kita linkme, jei ne teisėjų klaida, kurią Eurolyga pripažino oficialiai. Likus kiek daugiau nei 3 minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos ir šeimininkams pirmaujant 78:76, Chrisas Singletonas įsiveržė į baudos aikštelę ir pelnė dvitaškį su Nigelo Hayeso pražanga.

Arbitras šiame sezone užfiksavo pražangą žalgiriečiui, o netrukus buvo skirta techninė pražanga strategui Šarūnui Jasikevičiui. Eurolyga skelbia, jog N.Hayesas užsiėmė tinkamą poziciją gynyboje, tad būtent Ch.Singletonui turėjo būti skirta pražanga puolime.

„Anadolu Efes“ ekipa vienos atakos metu pelnė net 4 taškus ir po šio epizodo žalgiriečiai prie varžovų itin priartėti nesugebėjo.