„Neptūnas“ sezoną Europoje užbaigė pergalingai

Pergalinga gaida FIBA Čempionų lygos D grupės varžybas baigė patenkinamai pasirodęs Klaipėdos „Neptūnas“ (6/8).

Tomo Rinkevičiaus kariauna namuose po labai permainingos kovos 87:83 (18:30, 27:10, 23:22, 19:21) nugalėjo turnyro išsišokėlius Sombathėjaus „Falco“ (6/8) krepšininkus.

Klaipėdiečiai pirmojo kėlinio pabaigoje sužaidė blogą atkarpą ir atsiliko 16:30, tačiau per beveik 8 antro ketvirčio minutes praleido vos 4 taškus. Įspūdingas spurtas leido atitrūkti – 45:36.

„Neptūnas“ sužaidė neblogą trečią kėlinį, bet paskutiniajame buvo blankesnis, tad po Zoltano Perlo tritaškio rezultatas tapo lygus – 74:74. Maža to, dvikovai artėjant į pabaigą, „Falco“ krepšininkai pirmavo 81:78.

Vis dėlto dvikovos pabaigoje Deivido Gailiaus bei Andre Williamsono pastangomis šeimininkams pavyko perlaužti akistatos eigą. „Neptūnas“ D grupėje liko šeštoje turnyro lentelės vietoje, dėl prastesnio tarpusavio rungtynių rezultato užleidęs į priekį antradienio oponentus iš Vengrijos.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 21 (3/7 tritaškiai, 7 atk. kam.), Andre Williamsonas 16 (5/7 dvitaškiai), Simas Galdikas 12 (5/6 dvitaškiai, 5 praž,), Osvaldas Olisevičius 10.

„Falco“: Zoltanas Perlas ir Ronas Curry (5 rez. perd.) po 17, Marko Filipovity 16 (7 atk. kam.), Quintonas Hookeris 13 (3/11 dvitaškiai).