George'as buvo arti trigubo dublio, o „Clippers“ laimėjo namuose

Sunkią pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Los Andželo „Clippers“ (35/15) ekipa, namie 108:105 (29:39, 25:24, 31:19, 23:23) nugalėjusi San Antonijaus „Spurs“ (22/27).

„Spurs“ į pergalę kabinosi nagais ir dantimis, o dar likus žaisti 3 sekundes Patrickas Millsas tolimu metimu sumažino skirtumą iki minimalaus (105:106). „Clippers“ spėjo paprašyti minutės pertraukėlės ir parengti paskutinių sekundžių planą. Lou Williamsas tada stojo prie baudų metimų linijos ir abu kartus buvo taiklus.

Derrickas White‘as dar prieš nuskambant sirenai spėjo paleisti metimą iš 15-os metrų, tačiau buvo netaiklus ir pratęsimo neišplėšė. Vos trečiąjį mačą po mėnesio pertraukos sužaidęs Paulas George‘as jau demonstravo solidaus žaidimo užuomazgas.

Puolėjas per 31 minutę pelnė 19 taškų (5/8 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 6/7 baudų metimų), atkovojo 12 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei po 2 kartus suklydo ir prasižengė. Tiesa, puolėjui teko ir itin nemalonus epizodas – DeMaras DeRozanas besiverždamas pataikė alkūne tiesiai P.George'ui tiesiai į nosį.

Po rungtynių vykusiame interviu „Clippers“ lyderio nosis buvo pastebimai patinusi, įtariamas lūžis.

Los Andželo klubas per pastaruosius dešimt mačų suklupo vos du kartus ir laikosi tarp Vakarų konferencijos lyderių, o „Spurs“ ir toliau lieka už atkrintamųjų borto.

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge‘as 27 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), DeMaras DeRozanas 26 (5 atk. kam., 3 klaidos), Patrickas Millsas 18 (6/13 tritaškių), Trey‘us Lylesas 10 (5 atk. kam.).

„Clippers“: Kawhi Leonardas 22 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), Paulas George‘as 19 (12 atk. kam., 8 rez. perd., 1/5 tritaškių), Montrezlas Harrellas 14 (7/11 dvitaškių), Patrickas Beverley (5 rez. perd., 4/7 tritaškių) ir Lou Willliamsas (4 rez. perd.) po 12.